Filografi Çivisi

SİTEMİZDE TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ FİLOGRAFİ ÇİVİLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME TABLOSU

Sitemizde 4 farklı kafa çapında ve kaplamasız ve 4 çeşit kaplama çeşidi ile piyasadaki en çok çeşit ve en uygun fiyatlı filografi çivisi seçeneklerimiz mevcuttur. İhtiyacınızı belirlemek için açıklama kısmını mutlaka okuyup doğru ürünü almanızı tavsiye ederiz.

2,35x20 mm İnce Başlı Çivi: Küçük ebatlı çalışmalarınızda tabloların sergilendiği noktalar göz mesafesine yakın olacağından çivi kafalarının çok fazla ön plana çıkmaması için imal edilmiştir. Ufak tablolarda bu tip çivileri tavsiye ederiz.

2,65x20 mm Standart Başlı Çivi : En çok tercih edeceğiniz çivi çeşididir. Normal boyutlu tablolar için bu tip çiviyi tercih ediniz.

2,65x20 mm Boncuk Başlı Çivi : Yuvarlak başı sayesinde farklı görüntüsü ile daha çekici bir görüntü elde edebileceğiniz çivi çeşidimizdir.

3,30x20 mm Kalın Başlı Çivi      : Genellikle örgü yapılmayacak harf,rakamlarda ve hat sanatında kullanılan süsleme noktalarında kullanabileceğiniz çivi çeşididir. Örgü yapılacak alanlar için tavsiye edilmez.

Filografi çivileri için kaplama çeşitleri :Kaplamasız,Çinko Kaplama,Siyah Kaplama,Nikel Gümüş,Sarı ve Bakır Kaplama çeşitleri ile en çok çeşit ve en uygun fiyat avantajı ile sipariş verebilirsiniz.1 den 84 e 84 (1 sayfa) ürün gösteriliyor